1S7A-152405DS1U
MPN:
1S7A_152405DS1U
Kod:
1S7A-152405DS1U
Zmiana ceny:
+0.08% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
37.55
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 14,25÷15,75VDC; Uwyj: 24VDC; 100mA