Przewód połączeniowy Wieland Electric 96.453.20C3.1 czarny
Conrad Electronic
RSS
189.00
153.66 + VAT
- MPN:
- 96.453.20C3.1
- Kod:
- Producent:
- Wieland Electric
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +6% (08.02.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla znamionowy20
Kabel połączeniowy RST® CLASSIC
Gniazdo - wolna końcówka kabla
Ilość biegunów 5
Napięcie znamionowe 250 V / 400 V
Prąd znamionowy 20 A
Typ kabla: H05Z1Z1-F
Klasa ogniowa Cca s1 d1 a1
Całkowita długość 2 m
Przekrój znamionowy przewodu: 2,5 mm²