Ochronnik przepięciowy, 20 kA, 1500 V SPD-20-240P SPD-20, 70 °C, -40 °C, MEAN WELL
RS Components
RSS
82.82
67.33 + VAT
- MPN:
- SPD-20-240P
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3% (04.08.2025)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 100+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla mcov
Urządzenie zabezpieczające przed przepięciami MEANWELL dla 240VAC przy 50/60hZ i MCOV 300VAC i napięciu znamionowym 1500V i maksymalnym przepięciu 20kA.