Podgrzewacz łożysk HEATER1600-SMART-400V SCHAEFFLER 1700 mm 215 mm
RS Components
Podgrzewacz łożysk HEATER1600-SMART-400V SCHAEFFLER 1700 mm 215 mm RSS 229514.06 229514.06 186596.80 + VAT
MPN:
HEATER1600-SMART-400V
Kod:
312950
Producent:
SCHAEFFLER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (12.08.2025)
Poprzednia cena:
Indukcyjne urządzenie grzewcze SCHAEFFLER działa pod napięciem 400 V z zakresem częstotliwości zasilania od 50 do 60 Hz.