Vishay Opornik 10 kΩ TO-263 ±5 % 35 W ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Powierzchnia D2TO035M470R0JTE3
RS Components
RSS
21.24
x 50
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- D2TO035M470R0JTE3
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 50 szt.
- Producent:
- VISHAY
- Obudowa:
- TO-263
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +6% (15.08.2025)