Vishay Opornik 10 kΩ TO-263 ±5 % 35 W ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Powierzchnia D2TO035M47R00JTE3
- MPN:
- D2TO035M47R00JTE3
- Zmiana ceny:
- +6% (15.08.2025)