HN Power HNP60-UNIL6 Bench PSU Adjustable Voltage 9-24V DC 60W 3300mA
Rapid Electronics
HN Power HNP60-UNIL6 Bench PSU Adjustable Voltage 9-24V DC 60W 3300mA RSS 29.86 29.86 GBP154.44 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
HNP60-UNIL6
Kod:
Producent:
HN Power
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.04% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
The HN Power HNP60-UNIL6 Bench PSU features adjustable voltage outputs ranging from 9 V to 24 V DC and provides up to 3300 mA with 60 W power capacity. This stabilised PSU, manufactured by HN Power, is perfect for applications requiring variable and reliable power. It's an ideal choice for powering electronic devices as a mains or power adapter in professional or hobbyist settings.