1130-330K-RC Coil 33uH 13,5A 0.017Ohm THT BOURNS
TVSAT-SHOP
RSS
29.52
24.00 + VAT
- Kod:
- Producent:
- BOURNS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Nazwa: 1130-330K-RC Obudowa: THT Data Produkcji: 12 Producent: BOURNS Opis: RF Choke Core 33uH 10% 1KHz Ferrite 13.5A 0.017Ohm *Coil 33uH 13,5A 0.017Ohm