0.5S4E-1509S3U
TME
RSS 12.57 12.57 10.22 + VAT
MPN:
0.5S4E_1509S3U
Kod:
0.5S4E-1509S3U
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.29% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
12.41
Ilość [ x szt]: 10+ 43+ 86+
Przetwornica: DC/DC; 500mW; Uwej: 15VDC; Uwyj: 9VDC; Iwyj: 56mA; THT