LRC-LRF2512-01-R010-F 10mOhm 2W 1% SMD-2512 IRCI
TVSAT-SHOP
Nazwa: LRC-LRF2512-01-R010-F Obudowa: SMD-2512 Data Produkcji: 00+ Producent: IRC, INC. Opis: Rezystor SMD 10mOhm, 1% 2W , 100ppm, -55/+150'C, 2512 *10mOhm 2W 1% Dokumentacja / Data sheet 1