AZ9704-1C-24D Relay 24VDC 40A THT ZETTLER
TVSAT-SHOP
AZ9704-1C-24D Relay 24VDC 40A THT ZETTLER RSS 17.22 17.22 x 2
Kod:
8993
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
ZETTLER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Nazwa: AZ9704-1C-24D Obudowa: THT Data Produkcji: 97 Producent: ZETTLER Opis: PCB Relay Ul=24V SPST, x1 styk przełączny 20/40A Rl=362ohm, -40/+85'C, automotive *Relay 24VDC 40A Dokumentacja / Data sheet 1