20004R7HRC-BOU-0
TME
RSS 6.79 6.79 x 59
MPN:
2000-4R7-H-RC
Kod:
20004R7HRC-BOU-0
Minimalne zamówienie:
59 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 300+
Dławik: drutowy; THT; 4,7uH; 10,1A; R: 6,4mΩ; ±20%; 2000; 10,4x17,3mm