T356K106K050-YAG-0
TME
RSS 86.11 86.11 x 5
MPN:
T356K106K050AS
Kod:
T356K106K050-YAG-0
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+
Kondensator: tantalowy; 10uF; 50VDC; ±10%; -55÷125°C; T356; 5,1mm