Zasilacz do oświetlenia LED z regulacją 24V 3,15A 75W MEAN WELL | ELG-75-24A
zasilacze online.pl
RSS
188.19
153.00 + VAT
- MPN:
- ELG-75-24A
- Kod:
- mpn:ELG-75-24A
- Zmiana ceny:
- -6% (02.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla uprzemysłowienia
SPECYFIKACJA:
* napięcie zasilania: 180-295V AC / 255-417V DC
* napięcie wyjściowe: 24V DC
* zakres napięć wejściowych: 21,6~26,4V DC
* prąd wyjściowy: 1,57...3,15A
* moc: 75,6W
* szczelna metalowa obudowa zgodna z normą IP65
* wbudowana funkcja aktywna PFC
* regulacja prądu i napięcia wyjściowego
* chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
* długość przewodów: 30cm
Zasilacze LED serii ELG charakteryzują się solidną, metalową obudową spełniającą normy IP67/IP65, co umożliwia ich użytkowanie również w warunkach zewnętrznych. Jedną z ich najważniejszych zalet jest odporność na przepięcia do 6kV, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w obszarach o wysokim stopniu uprzemysłowienia, takich jak okolice fabryk, elektrowni czy dużych zakładów produkcyjnych.