Zasilacz do oświetlenia LED z regulacją 48V 5A 240W MEAN WELL | ELG-240-48A
zasilacze online.pl
Zasilacz do oświetlenia LED z regulacją 48V 5A 240W MEAN WELL | ELG-240-48A RSS 319.99 319.99 260.15 + VAT
MPN:
ELG-240-48A
Kod:
mpn:ELG-240-48A
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
SPECYFIKACJA:
* napięcie zasilania: 100-305V AC / 142-431V DC
* napięcie wyjściowe: 48V DC
* zakres napięć wejściowych: 44,8~51,2V DC
* prąd wyjściowy: 2,5...5A
* moc: 240W
* szczelna metalowa obudowa zgodna z normą IP65
* wbudowana funkcja aktywna PFC
* regulacja prądu i napięcia wyjściowego
* chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
* długość przewodów: 30cm
Zasilacze LED serii ELG charakteryzują się solidną, metalową obudową spełniającą normy IP67/IP65, co umożliwia ich użytkowanie również w warunkach zewnętrznych. Jedną z ich najważniejszych zalet jest odporność na przepięcia do 6kV, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w obszarach o wysokim stopniu uprzemysłowienia, takich jak okolice fabryk, elektrowni czy dużych zakładów produkcyjnych.