PS-DDR-60L-15
Maritex
PS-DDR-60L-15 RSS 147.23 147.23 119.70 + VAT
MPN:
DDR-60L-15
Kod:
baa20f
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.02% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
151.82
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica DC/DC; DIN; 60W; 15V; 4A; 18-75VDC