HFV6/012HS-T
Maritex
HFV6/012HS-T RSS 4.10 4.10 x 600
MPN:
HFV6/012HS-T
Kod:
7b5cee
Minimalne zamówienie:
600 szt.
Producent:
Hongfa
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+198% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
1.38
Przekaźnik elektromagnetyczny; prąd znamionowy 30A; napięcie cewki 12VDC; pojedynczy styk zwierny (1A); 30A/13.5VDC 20A/27VDC; moc cewki 1;6W