BT137S-600D-LGE
Maritex
BT137S-600D-LGE RSS 2.30 2.30 1.87 + VAT
MPN:
BT137S-600D
Kod:
ada177
Producent:
LGE
Obudowa:
TO-252
Zmiana ceny:
-1.71% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
2.34
Ilość [ x szt]: 25+ 50+ 250+ 500+
Triak; 600V; 8A; Igt:10/25mA; Ifsm:65A; czuła bramka; 4Q; -40+125 st.C; SMD; DPAK (TO-252)