APT80GA60B
Maritex
APT80GA60B RSS 56.64 56.64 46.05 + VAT
MPN:
APT80GA60B
Kod:
180dc6
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
66.30
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 80A; 625W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3