APT80GA90B
Maritex
APT80GA90B RSS 63.39 63.39 51.54 + VAT
MPN:
APT80GA90B
Kod:
a5dde7
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
74.21
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 80A; 625W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3