APT36GA60B
Maritex
APT36GA60B RSS 25.20 25.20 20.49 + VAT
MPN:
APT36GA60B
Kod:
9a064f
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
29.49
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 36A; 290W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3