APT36GA60SD15
Maritex
APT36GA60SD15 RSS 46.09 46.09 37.47 + VAT
MPN:
APT36GA60SD15
Kod:
9a73b3
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
53.95
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 36A; 290W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; SMD; D3PAK