APT44GA60B
Maritex
APT44GA60B RSS 51.60 51.60 41.95 + VAT
MPN:
APT44GA60B
Kod:
7aa46b
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 44A; 337W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3