APT68GA60B2D40
Maritex
APT68GA60B2D40 RSS 66.17 66.17 53.80 + VAT
MPN:
APT68GA60B2D40
Kod:
b5a2ac
Obudowa:
T-Max
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
77.46
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 68A; 520W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; T-Max