Zasilacz trójfazowy na szynę DIN 24V 10A 240W OMRON | S8VK-T24024
zasilacze online.pl
Zasilacz trójfazowy na szynę DIN 24V 10A 240W OMRON | S8VK-T24024 RSS 1339.99 1339.99 1089.42 + VAT
MPN:
S8VK-T24024
Kod:
mpn:S8VK-T24024
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
SPECYFIKACJA:
* moc: 240 W
* prąd wyjściowy: 10 A
* napięcie wyjściowe: 24 VDC
* napięcie zasilania trójfazowe: 3x 380...480V AC
* napięcie zasilania: 450...600V DC
* podłączenie elektryczne: listwa zaciskowa
* montaż: szyna DIN
* wymiary zewnętrzne: 150x104,6x60mm