30DMWE4-2424D1.5
TME
RSS 214.09 214.09 x 19
MPN:
30DMWE4_2424D1.5
Kod:
30DMWE4-2424D1.5
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
213.88
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 24VDC; Uwyj2: -24VDC