30DMWE4-4824D1.5
TME
RSS 216.53 216.53 x 19
MPN:
30DMWE4_4824D1.5
Kod:
30DMWE4-4824D1.5
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
213.88
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Uwyj2: -24VDC