QS7A-1205S3UP
TME
QS7A-1205S3UP RSS 28.40 28.40 23.09 + VAT
MPN:
QS7A_1205S3UP
Kod:
QS7A-1205S3UP
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.04% (18.04.2026)
Poprzednia cena:
29.29
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 250mW; Uwej: 12VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 50mA; SIP