6DAW-1203S1.5
TME
RSS 50.80 50.80 41.30 + VAT
MPN:
6DAW_1203S1.5
Kod:
6DAW-1203S1.5
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
50.18
Ilość [ x szt]: 12+ 24+ 48+
Przetwornica: DC/DC; 6W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 1,5A; THT