75HBAW4-2415S2.25
- MPN:
- 75HBAW4_2415S2.25
- Kod:
- 75HBAW4-2415S2.25
- Zmiana ceny:
- -1.12% (11.05.2026)
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 2415s2
Przetwornica: DC/DC; 75W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 5A; THT