30DMWE4-4805S1.5
TME
- MPN:
- 30DMWE4_4805S1.5
- Kod:
- 30DMWE4-4805S1.5
- Zmiana ceny:
- -1.12% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 30dmwe4
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 6A; THT