30DMWE4-2405S1.5
TME
- MPN:
- 30DMWE4_2405S1.5
- Kod:
- 30DMWE4-2405S1.5
- Minimalne zamówienie:
- 19 szt.
- Producent:
- GAPTEC Electronic
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.24% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 30dmwe4
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 6A; THT