30DMWE4-4812D1.5
TME
- MPN:
- 30DMWE4_4812D1.5
- Kod:
- 30DMWE4-4812D1.5
- Zmiana ceny:
- -1.12% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 30dmwe4
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Uwyj2: -12VDC