6DAW-2403S1.5
TME
RSS 50.23 50.23 40.84 + VAT
MPN:
6DAW_2403S1.5
Kod:
6DAW-2403S1.5
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
50.80
Ilość [ x szt]: 12+ 24+ 48+
Przetwornica: DC/DC; 6W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 1,5A