30DMWE4-2415D1.5
TME
RSS 216.53 216.53 x 19
MPN:
30DMWE4_2415D1.5
Kod:
30DMWE4-2415D1.5
Minimalne zamówienie:
19 szt.
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
213.88
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC