30DMWE4-4815S1.5
TME
- MPN:
- 30DMWE4_4815S1.5
- Kod:
- 30DMWE4-4815S1.5
- Zmiana ceny:
- +0.1% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 30dmwe4
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 2A; THT