10DMW-4815S1.5
TME
10DMW-4815S1.5 RSS 53.95 53.95 43.86 + VAT
MPN:
10DMW_4815S1.5
Kod:
10DMW-4815S1.5
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
54.55
Ilość [ x szt]: 10+ 19+ 38+
Przetwornica: DC/DC; 10W; Uwej: 36÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 667mA