75HBAW4-2424S2.25
- MPN:
- 75HBAW4_2424S2.25
- Kod:
- 75HBAW4-2424S2.25
- Zmiana ceny:
- -3.04% (11.05.2026)
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 2424s2
Przetwornica: DC/DC; 75W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 3125mA