75HBAW4-2424S2.25
TME
75HBAW4-2424S2.25 RSS 420.80 420.80 342.11 + VAT
MPN:
75HBAW4_2424S2.25
Kod:
75HBAW4-2424S2.25
Zmiana ceny:
-3.04% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
433.99
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 40+
Przetwornica: DC/DC; 75W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 3125mA