PFE60012054NA-0
TME
RSS 1766.74 1766.74 1436.37 + VAT
MPN:
PFE600-12-054NA
Kod:
PFE60012054NA-0
Producent:
BEL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 600W; 12V; 50A; OUT: 2; 360x54,5x40mm