AMSLA1070215NKT-0
TME
RSS 3.12 3.12 x 129
MPN:
AMSLA-1070-215NK-T
Kod:
AMSLA1070215NKT-0
Minimalne zamówienie:
129 szt.
Producent:
ABRACON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 650+ 1000+
Dławik: drutowy; SMD; 215nH; Ipracy: 61A; ±10%; 10,4x8mm; Isat: 44A