DILM15-10 (24V50/60HZ) Stycznik mocy 3P 15,5A 7,5kW 1Z cewka 24V AC (290062)
Comel
DILM15-10 (24V50/60HZ) Stycznik mocy 3P 15A 7,5kW 1Z cewka 24V AC (290062)