75HBAW4-11024S2.25
TME
75HBAW4-11024S2.25 RSS 420.80 420.80 342.11 + VAT
MPN:
75HBAW4_11024S2.25
Kod:
75HBAW4-11024S2.25
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 40+
Przetwornica: DC/DC; 75W; Uwej: 40÷160VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 3125mA