AC0201FR-07100KL
TME
RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
AC0201FR-07100KL
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.08% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 50000+ 70000+ 100000+ 120000+ 250000+ 300000+ 750000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 100kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C