AC0201FR-07100RL
MPN:
AC0201FR-07100RL
Zmiana ceny:
-0.41% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 50000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 100Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C