AC0201FR-0710KL
TME
AC0201FR-0710KL RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
AC0201FR-0710KL
Zmiana ceny:
-0.3% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 40000+ 50000+ 100000+ 250000+ 300000+ 750000+ 2000000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 10kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C