AC0201FR-07121RL
MPN:
AC0201FR-07121RL
Zmiana ceny:
-0.12% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 121Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C