AC0201FR-0775RL
MPN:
AC0201FR-0775RL
Zmiana ceny:
+0.2% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 50000+ 60000+ 100000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 75Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C