AC0201FR-0733RL
TME
RSS 0.02 0.02 x 10000
MPN:
AC0201FR-0733RL
Zmiana ceny:
+0.17% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 50000+ 70000+ 100000+ 120000+ 250000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 33Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C