Rezystor stały do montażu przewlekanego 47 Ω 30 W 5 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTA030F47R00JTE3
RS Components
RSS
21.25
x 2
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- LTA030F47R00JTE3
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 2 szt.
- Producent:
- VISHAY
- Obudowa:
- TO-220
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +24% (26.03.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 20+ | 200+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lta030f47r00jte3
Rezystor mocy Vishay wykorzystujący technologię grubowarstwową, zaprojektowany do rozpraszania 30 W mocy przy temperaturze obudowy 50 °C po zamontowaniu na radiatorze.